Върнаха мобилните камери на пътя

0
Вече разрешават използването на мобилни камери, които бяха спрени от употреба в началото на 2014 година
Вече разрешават използването на мобилни камери, които бяха спрени от употреба в началото на 2014 година

Народното събрание прие на второ четене промените в Закона за движение по пътищата. Промените гласят, че става задължително използването на обезопасителни колани и на системи за обезопасяване на деца в превозните средства.

Друга промяна е въвеждането на европейска директива, чиято основна цел е обмен на информация между страните-членки на ЕС по отношение на редица нарушенията на пътя. Промените разрешават използването на мобилни камери, които бяха спрени от употреба в началото на 2014 година с решение на Върховния административен съд.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари