Вандали нарязаха предизборната палатка на Мая Манолова

0
Палатката се намира в района на НДК
Палатката се намира в района на НДК

Младежи посегнаха на предизборната палатка на кандидата за кмет на София Мая Манолова.

Вандалската проява се случила снощи около полунощ, предава bTV.

По информация на охраната двама неизвестни младежи са хвърляли бутилки с бира, а с нож разрязали част от съоръжението.

Подаден е сигнал до полицията, която извършва оглед на мястото.

Палатката се намира в района на НДК.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари