Мая Манолова: Жалки хора!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 5

Предизборната палатка на Мая Манолова бе нарязана от неизвестни извършители.
Ето как коментира инцидента канидатът за кмет Манолова:
"Тази нощ вандали съдраха шатрата пред НДК, където се помещава моят предизборен щаб. Нямаше да обърна внимание, ако не се превръща в рецидив - преди четири дни надраскаха и лицето ми, което е на една от стените.
Не искам и няма да разсъждавам дали е хулиганска проява или целенасочено действие. Избрах предизборния щаб да бъде в центъра на София, отворен и публичен, достъпен и приятелски настроен към вас, приятели.
Така и ще бъде до края на тази кампания, защото нищо и никой не може да ме спре да бъдем заедно, не може да попречи на непосредствения контакт и това е най-ценното, което имаме.
Няма да публикувам снимки на вандалския акт, за да не цапам стената си. Жалки хора.
Не са намерили правилния човек, когото да уплашат."
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%