В София строят "Хилтън" за циганите

0
Усвояват се едни милиони за 30-тина фургона...
Усвояват се едни милиони за 30-тина фургона...

Вижте това писмо от районния кмет на „Красна поляна“ в столицата.

Става дума за изграждане на „Център за социална интеграция“ на мястото на т.нар. Виетнамски общежития в столицата, пише Афера.

Прочетете внимателно! Става дума за УСВОЯВАНЕ НА 10 000 000 ЕВРО!!!

За да бъдат на практика изградени 30-тина фургона, или каквото и да е там „общежитие“, за цигани.

Абе, вие да не строите „Хилтън“, бре?!

КРАСНА ПОЛЯНА

КРАСНА ПОЛЯНА

Източник: Афера
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари