В Плевен изписаха петия пациент, излекуван от коронавирус

0
В болницата остава само един пациент, който се лекува от Covid-19 за момента
В болницата остава само един пациент, който се лекува от Covid-19 за момента Снимка: credoweb.bg

В Университетската болница "Георги Странски" в Плевен продължава лечението на един пациент, чието състояние е стабилно. 

В града изписаха петия пациент, излекуван от коронавирус. 

"62-годишен мъж в добро състояние. Той вече е здрав и ще си отиде вкъщи, където трябва 28 дена да спазва карантина. Отрицателна му е пробата и той е изписан. В болницата остава само един пациент, който се лекува от Covid-19 за момента. Той е в стабилно състояние, подобряващо се", съобщи говорителят на болницата Момчил Цветков пред БНР.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари