Ученици от МГ „Баба Тонка“ направиха дарение за най-малките пациенти в болница "Канев"

2

По повод 16 ноември – Международния ден на толерантността учениците от клуба по тенис на корт към МГ „Баба Тонка“ направиха дарение за занималнята на отделение Педиатрия на Университетска болница „Канев“.

дариха книжки, играчки и материали за оцветяване, за да може престоя на малките ни пациенти в отделението да бъде по-пъстър и приятен, съобщиха от болничното заведение.

Освен здрави, умни и можещи е важно да бъдем и добри хора!“ – това каза тяхната учителка по физическа култура г-жа Дима Крос.

Екипът на отделение Педиатрия благодари на младите хора за благородния жест!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари