Ученици от МГ „Баба Тонка“ направиха дарение за най-малките пациенти в болница "Канев"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3
По повод 16 ноември – Международния ден на толерантността учениците от клуба по тенис на корт към МГ „Баба Тонка“ направиха дарение за занималнята на отделение Педиатрия на Университетска болница „Канев“.
дариха книжки, играчки и материали за оцветяване, за да може престоя на малките ни пациенти в отделението да бъде по-пъстър и приятен, съобщиха от болничното заведение.
„Освен здрави, умни и можещи е важно да бъдем и добри хора!“ – това каза тяхната учителка по физическа култура г-жа Дима Крос.
Екипът на отделение Педиатрия благодари на младите хора за благородния жест!


























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...