Третокласници украсиха елхата в „Света Троица“ и се помолиха за болните

0
Децата отправиха молитва към Бог да дарува на българския народ здраве, мир и благоденствие
Децата отправиха молитва към Бог да дарува на българския народ здраве, мир и благоденствие Снимка: Русе Медиа

Детска молитва и запалени свещички за болните от COVID-19 съпътстваха украсяването на Рождественската елха в катедралния храм „Света Троица“ в Русе

В него участваха група ученици от 3 в клас при ОУ “Иван Вазов”, които заедно с отец Алеко се помолиха за здравето на хората, поразени от коронавирусната инфекция.

Децата отправиха молитва към Бог да дарува на българския народ здраве, мир и благоденствие, а отец Алеко им връчи малки подаръци за благословение от Русенския митрополит Наум, разказва Русе Медиа.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари