Тежко положение на улица "Христо Ясенов"2 в Русе
- Автор: Станислава
- Коментари: 0

Тук, на нашата улица, винаги сме на последното място.
Че ни е тясна улицата - тясна е, но могат да изпратят малко тракторче ("Бобкат") да поразчисти две паднали дървета.
Едното е от снощи. Дойдоха хората и го разчистиха през нощта, но второто дърво от сутринта, което падна, никой не дойде да го премахне.
На средата на пътя е.
Не може да бъде такова нещо - хората от блока да чистят пътя, а иначе си плащаме данъци и какво ли не още.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...