Тежка катастрофа в центъра на Русе

0
Сблъсък между "Ауди" и "Дачия" прати пътничка в болницата
Сблъсък между "Ауди" и "Дачия" прати пътничка в болницата Снимка: Архив

Сблъсък между "Ауди" и "Дачия" прати пътничка в болницата

Тежко пътнотранспортно произшествие е станало в събота, 22 март, около 13:00 часа на кръстовището между улица "Страхил Войвода" и улица "Войводова" в Русе. По информация на полицията, инцидентът е възникнал, когато лек автомобил "Ауди", управляван от 54-годишна жена, е навлязъл в кръстовището от улица "Страхил Войвода" в посока улица "Васил Петлешков".

Автомобилът се е ударил в лек автомобил "Дачия", зад чийто волан е бил 54-годишен мъж. При сблъсъка е пострадала пътничката от предната седалка на "Дачия"-та, която е транспортирана незабавно в болнично заведение с множество фрактури.

По случая е образувано досъдебно производство, като компетентните органи работят по изясняване на точните причини за произшествието.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 0
    6
    Реалист
    До двамата философи: То е ясно, че сте от мисирките, ама вместо да дремете тук се поинтересувайте от новините, може пък някой път да сте актуални!!!
  • -1
    5
    до реалиста
    И що чиниш тука, като медията не ти харесвала?!? Пък и защо точно на теб трябва да се харесват?!?
  • -1
    4
    джони
    Виждам, че си ланкажия, ама немам нерви.
  • 0
    3
    Реалист
    До УМНИКА джони: Ако това е медия, аз съм папата!!! Не знаех, че трябва да си седят по бюрата и да чакат някой да им снесе инфо за така наречените новини??? Явно и те са УМНИЦИ като теб!!!
  • -3
    2
    джони
    Реалисте, като няма инфо към медията, как да има новина ве умник.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари