Таксите за детски градини и ясли ще се плащат след края на извънредното положение
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
1

Отдел „Здравеопазване“ и отдел „Образование“ към Община Русе уведомяват всички родители, чиито деца посещават детски ясли и детски градини, че дължимите такси за месец март ще се заплащат след приключване на извънредното положение.
Това обявиха от Община Русе.
Мярката е предприета, за да бъде избегнато струпване на граждани и да бъдат спазени мерките за безопасност.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























Слави Трифонов: Интересен човек сте вие, господин Демерджиев
Токов удар рани две момчета в Стара Загора
Измериха съпротивлението на асфалта на автомагистрала...
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Къде спира токът в област Русе на 23 юни 2026