Спипаха русенец, обрал кола на паркинг пред хипермаркет
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Полицаи от Първо РУ са разкрили извършител на кражба от кола.
На 2 юли е сигнализирано за кражба от паркиран лек автомобил пред хипермаркет на бул. "Христо Ботев" в Русе. Колата била оставена отключена и от нея липсвали мъжко кожено портмоне с личната му карта, шофьорска книжка, 85 лева и други документи. Заявена е щета за около 100 лева.
По сигнала в Първо РУ е заведена преписка и е започнало издирване на извършителя. В хода на проведените полицейски действия по случая, служителите са установили като автор на кражбата 44-годишен русенец.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра