Разбиха два автомобила на паркинг в центъра на Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Разследване в Първо РУ е започнато по сигнал за посегателство над два автомобила в Русе.
Вчера в полицията е сигнализирано, че на паркинг на ул. "Александровска" в Русе, две коли с марките «Пежо» и «Опел» са били открити със следи от проникване в тях.
Според потърпевшите деянието е станало в нощта на 21 срещу 22 юли. На място е изпратена дежурна оперативна група и е извършен оглед. В хода на полицейските действия е установено проникване в купето на Пежо-то, чрез счупване на задно ляво странично стъкло, а в другото возило, чрез демонтиране на страничен прозорец в задната лява част. От първата кола е заявена липсата на сумата от около 2 лева на монети и на мултифункционални джобни инструменти, а във втората е имало следи от претърсване, но по първоначални данни нямало липси.
Сигналът е документиран от разследващите, като е започнато дознание за престъпление по чл.195,ал.1,т.3,т.4 от НК.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра