Спад на жертвите на COVID-19 в Испания
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Испанските здравни власти обявиха, че за последното денонощие в страната са били регистрирани още 410 починали от новия коронавирус (COVID-19), съобщават световните информационни агенции.
С това от началото на епидемията в Испания жертвите вече са общо 20 453 души.
Междувременно властите допълват, че общият брой на заразените е нараснал до 195 944 души, като новозаразените за последните 24 часа са 4 218 души.
Общо 77 357 са се възстановили от болестта от началото на епидемията.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“