След часове на пек: Извозиха пътниците от катастрофиралия влак
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Бързият влак Бургас - София блъсна камион на жп релсите малко след 9 часа тази сутрин.
Няма пострадали пътници. Нанесени са сериозни щети на локомотива и по контактната мрежа, съобщи БНТ.
Във влака е имало около 200 души. Хората престояха близо 4 часа до релсите на слънце, докато пристигне автобус, които да ги извози.
В 13:07 часа беше възстановено движението на влаковете между Карнобат - Церковски.





























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК