Славчо Пеев получи инфаркт
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Обичаният и емблематичен актьор Славчо Пеев получи инфаркт и е настанен в частната болница в Дупница.
Той е директор на дупнишкия театър "Невена Коканова". В сряда вечерта трупата изигра постановката "Почти като човешки глас" пред публиката в Дупница в рамките на празниците за Деня на града. Минути след края на представлението директорът се почувствал зле и спешно е приет в болницата, информира 24 часа.
Сформиран е бил екип от специалисти, които са предприели мерки за стабилизиране на състоянието му. За 79-годишния актьор, следващите часове са критични, но медиците правят всичко възможно за овладяване на състоянието му.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра