Шофьор помете 17-годишно момче на бул. "Цар Освободител"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2

17-годишен пешеходец е е получил травма на колената, след като бил ударен на пешеходна пътека, съобщиха от русенската полиция, пише вестник "Бряг".
Инцидентът станал вчера около 17:15 часа на бул "Цар Освободител", на кръстовището с ул. "Щип". Лек автомобил ВАЗ 21011 с русенска регистрация, управляван от М.П. на 60 г. не пропуснал на пешеходна пътека пресичащия отдясно наляво пешеходец на 17 години и го ударил.
След преглед в болницата момчето е освободено за домашно лечение.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%