Шофьор обра стопаджия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

21-годишен столичанин остана без багаж след автостоп.
На 8 май младежът подал жалба в добричката полиция, че 4 дни по-рано шофьор го качил и го откарал до крайморското с. Кранево. Щом потърпевшият слязъл, водачът отпрашил.
В колата останали две раници, палатка, таблет, мобилен телефон и лични документи на стопаджията.
По случая е образувано досъдебно производство, а шофьорът крадец се издирва, уточниха от полицията.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра