Шофьор на микробус блъсна полицай от Добрич
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Полицай от ОД МВР Добрич е с контузия на главата, мозъчно сътресение и охлузни рани, след като бе блъснат от шофьор на микробус. Екшънът се разиграл в село Карапелит.
При провеждане на специализирана полицейска операция, в селото бил спрян за проверка пътнически микробус с добричка регистрация, управляван от 56-годишен мъж от град Добрич.
По време на проверката шофьорът на буса не изпълнил полицейските разпореждания, рязко потеглил и съборил на земята полицейския служител, извършващ проверката. Пострадалият е без опасност за живота. С полицейска мярка за срок от 24 часа е задържан 56-годишният водач на микробуса.
Материалите по случая са докладвани в Окръжна прокуратура Добрич. По случая е образувано следствено дело.






















Прагът на бедност в Русе прескочи 900 лева
Русе жертва детска площадка в името на хазарта
Опасен кратер троши коли край Пантеона в Русе
Гърция въвежда нови солени глоби за нарушителите на пътя
Опасен кратер троши коли край Пантеона в Русе