Съседи проговориха за русенеца, който коли зайци в градинка в квартал "Здравец"
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Русенец коли зайци в градинката зад блок "Пеликан" в квартал "Здравец - Изток".
Според съседи, мъжът от години отглеждал дългоухите животни в гаража си и когато дойдело време ги одирал като ги провисвал на дърво.
Едни смятат, че това е недопустимо, още повече, че наблизо има детска градина, други пък го оправдават.
От отдел "Екология" в Общината извършват проверка за незаконно отглеждане на животни, като най-вероятно ще бъде съставен акт.
Предстои по случая да бъде извършена проверка и от Областната дирекция по безопасност на храните в Русе.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия