Русенският университет бе домакин на семинар по редки болести
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Семинар по редки болести "Да добавим живот!" се състоя днес в Русенския университет.
Форумът е организиран от Националния алианс на хора с редки болести /НАХРБ/ и от клуб "Здраве" към факултет "Обществено здраве и здравни грижи", съобщиха от висшето училище в крайдунавския град.
По време на откриването председателят на НАХРБ Владимир Томов е откроил важността на информираността сред студенти, специалисти и граждани относно възможността за социална адаптация на пациентите с редки заболявания и на техните семейства.
Лектори на семинара са били лекари, занимаващи се с проблемите в областта на редките болести.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия