Русенски шофьор "опияни" дрегера по дружбенски булевард!
- Редактор: Иван Матев
- Коментари: 0

В събота, 30 май, следобед в Русе по ул. "Васил Левски", при извършена проверка за алкохол, полицейски служители са установили, че 44-годишен водач на лек автомобил "Нисан" е управлявал колата с наличие на алкохол доста над допустимото.
На нарушителя е съставен акт за установяване на административно нарушение и връчен талон за медицинско изследване.
По случая е образувано бързо производство, съобщават още от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...