Русенка "изгоря" с 3 бона
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 1

Възрастна жена от Русе е станала жертва на телефонни измамници, след като дала на престъпниците 3000 лева.
Това съобщиха от областната дирекция на МВР в крайдунавския град, пише БТА.
Жената обяснила, че хвърлила парите от терасата на жилището си, след като повярвала на обадилите се, че те са от полицията и ще им помогне за организирането на акция по залавянето на телефонни измамници.
Това е пореден случай на този вид престъпление. Според отчета на полицията през миналата година в област Русе са извършени 77 телефонни измами за близо 480 000 лева. За престъпленията са задържани 24 души.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...