Ретро автобус "оживя" в центъра на София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
За първи път у нас ретро автобус "оживява" в центъра на София.
18-метров реставриран "Икарус" се преобрази с необикновени форми и кадри, сподели bTV.
Зрелищният 3D mapping е озаглавен "Как променихме България?". 360-градусовото видео визуализира миналото и настоящето на заобикалящата ни среда.
Събитието е по проект на Министерството на регионалното развитие и благоустройството и цели да покаже как се променят населените места в страната.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра