Решено: Депутатските заплати ще се получават само по банка
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Депутатите няма да имат избор дали да получават заплатите си кеш или по банков път
Това записаха народните представители в правилника на 47-ото Народно събрание, предаде DarikNews
Темата стана дискусионна след като депутат от "Демократична България" обяви, че няма банкова карта и настоя да получава заплатата си на ръка.
Ден по-рано временната комисия за изработване на проект на правилник за организацията и дейността на парламента отхвърли идеята възнагражденията на депутатите да се изплащат само по банков път. Предложението беше на председателя на ПГ на "Продължаваме Промяната" Андрей Гюров и група народни представители.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия