"Репатрираха" наглия дънер в центъра на Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1
След репортаж на телевизия КИС 13, премахнаха опасен дънер, който беше "паркирал" на тротоара на улица "Георги Сава Раковски" в Русе.
Вчера ви показахме как огромният пън, който е останал след нарязването на паднало дърво, се показваше на пътното платно, затрудняваше разминаването на автомобилите и създаваше предпоставки за инциденти в пиковите часове.
Хората от квартала са доволни, че дънерът е бил показан по телевизията, за да се вземат необходимите мерки.
След премахването на дънера, на тротоара зейна огромна дупка. Хората се надяват, че след като и тя бъде показана по КИС 13, ще се извърши своевременен ремонт.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...