Разширяват периметъра на блокадата в Банско
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Изпълняват се забраните в Банско, жителите на града нямат право да се приберат, ако не са го направили в предишния ден, периметърът на блокадата е разширен.
Влизането и излизането от града са забранени за 14 дни от 18 март, предаде БГНЕС.
От общината казаха, че има жилища за хора от Пловдив, но те отказваха още вчера да ги ползват, а искаха да се приберат.
В община Белица има вечерен час, а около 130 души са под карантина, защото са работили в Банско.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра