Бойко Борисов: “Обсадата“ на Банско от утре да я няма
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Утре от 19 часа пада карантината за Банско, съобщи на брифинг в Министерския съвет премиерът Бойко Борисов.
„Пада карантината…. разбира се, в условията на спазване на всички правила, които сме наложили до този момент.
Така че, дето се вика, “обсадата“ на Банско от утре да я няма и хората да се чувстват като неизолиран град –това е изключително важно и чисто психически“.
Здравният министър ще издаде днес заповед за отмяната на карантината в курортния град.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат