Преди минути евакуираха Централни хали в София
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0
Преди минути евакуираха Централни хали в София, съобщи Нова телевизия.
Свидетели разказват, че в един момент всички посетители са започнали да кашлят.
Охраната веднага е извикала полиция, която при идването си е установила, че тоалетните са напръскани с червен спрей. По неофициална информация, открит е и подозрителен пакет с все още неизяснено съдържание.
На мястото веднага пристигат пет патрулки.
Районът е отцепен.

























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“