Пожертвахме ли бъдещето на децата си?
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Известният аниматор Теодор Ушев е загрижен за бъдещето на младите хора и децата по времето на пандемията. Повод за неговия коментар във фейсбук стана публикация в La press. Ето какво сподели талантливият българин:
"Защитавайки живота на хората в риск, пожертвахме ли бъдещето на децата си?
За някои от тях това, че са лишени от социалните си контакти и са ограничени в камерата си за толкова много месеци, ги излага на сериозно разстройство и себеотрицание на живота.
Дъщеря ми Алекс практически е в домашен затвор от миналия март. Няма колежански живот, няма социален живот."






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия