Появата на 10 НЛО шокира жители на Осака
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Жители на японския град Осака са били шокирани от появата на 10 НЛО на небето над промишления район на града, съобщи „Мирър”.
Един от очевидците е успял да запише случващото се и да качи кадрите в интернет. Подобни явления се наблюдават и в други градове по света, например в лондон, смятат журналистите от „Мирър”, цитирани от БЛИЦ.
Но за разлика от японските, британските неизвестни небесни тела изчезнали секунди, след като били видени от хората.
В Япония очевидците не са единни в мнението си за летящите тела. Според някои, това са китайски летящи фенери или метеосонди, с които се проучва атмосферата. Други обаче са категорични, че става дума за НЛО.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия