Посрещаме гостите на Русе с мизерия и боклуци
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Русенци са възмутени от гледката на купищата боклуци, които се намират в пространството между Централна жп гара и Автогарата
Мястото е възлово и оттам минават много от пристигащите и заминаващите, които ползват междуградски автобус. „Така ли посрещаме гостите на града?!“, споделиха граждани пред Русе Медиа
Хората питат чия грижа е поддържането на чистота в този район. Преди там е имало заведение, чиято порутена тераса сега е засипана с боклуци, а мизерията е огромна.
Сигналът е подаден и към общината. Оттам обясниха, че вече са възложили на ОП „Комунални дейности“ да разчистят импровизираното сметище.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат