Ползотворни ли са новите велоалеи в Русе?
- Автор: Тони
- Коментари: 5
Въпросът ми е към новият стар кмет на град Русе, как мислите че тези велоалеи биха могли да се използват от велосипедистите след като малко след направата им те се използват като места за паркиране на автомобили?
Как биха могли велосипедистите да минат от там?
А как се очаква 2 коли да се разминат по тази улица след като е двупосочна?
А знаете ли колко качествено са асфалтирани тези велоалеи?
Видимо те са толкова неравни и вълнообразни!
Снимката е направена на бул."Липник" срещу Газпром.

























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%