Иновация или недоразумение е това?
- Автор: Н. Маринов
- Коментари: 5
В Русе се строи усилено, асфалтират се улици правят се нови кръгови движения, правят се и велоалеи.
Всичко това е хубаво, но няма ли някакъв надзор над това което се прави и на кого са нужни островчета от 1 квадратен метър. На никой строител не му идва на ум, че това може да се направи само с маркировка. Толкова малки островчета ще бъдат предпоставка единствено и само за инциденти и потрошено окачване на доста автомобили. Дори и да си внимателен шофьор, вечер при слаба осветеност и зимно време инцидентите няма да липсват.
Имам странното чувство, че всичко се прави на килограм без да се мисли и обсъжда.

























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат