Полицаите дават пример, а после те глобяват

2

Пешеходната зона до Градските Хали в Русе е любимо място за паркиране на много шофьори, въпреки забраната за това.

Русенските полицаи също не правят изключение. Както се вижда от снимките на Йордан Йорданов, служители на МВР са паркирали "удобно" на пешеходната зона днес в 10:45 часа. За същото нарушение полицейските служители са глобявали много шофьори, но тях самите няма кой да санкционира. Въпросът тук е по-скоро морален и поведението на господата полицаи не им прави чест.

"Да спираш където намериш, за тях правила няма ли това е на градските хали... Учете се от тях...", възмущава се г-н Йорданов в социалната мрежа.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари