Полицаите дават пример, а после те глобяват
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 4
Пешеходната зона до Градските Хали в Русе е любимо място за паркиране на много шофьори, въпреки забраната за това.
Русенските полицаи също не правят изключение. Както се вижда от снимките на Йордан Йорданов, служители на МВР са паркирали "удобно" на пешеходната зона днес в 10:45 часа. За същото нарушение полицейските служители са глобявали много шофьори, но тях самите няма кой да санкционира. Въпросът тук е по-скоро морален и поведението на господата полицаи не им прави чест.
"Да спираш където намериш, за тях правила няма ли това е на градските хали... Учете се от тях...", възмущава се г-н Йорданов в социалната мрежа.


























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“