Полицаи подаряваха саксии с цветя на дамите шофьори в Пловдив
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Вдигната полицейска палка притесни много жени шофьори в центъра на Пловдив.
Вместо фишове и глоби обаче дамите получиха саксия с цвете и пожелание за 8 март, съобщава bTV.
От полицията в града отчитат, че жените са по-внимателни и отговорни на пътя, тъй като често пъти в автомобилите возят деца. Не ги привличат и високите скорости, които са една от основните причини за инциденти на пътя.
Друго тяхно предимство пред мъжете шофьори е дисциплинираността. Жените рядко се качват на автомобилите след употреба на алкохол.
Оказва се, че са по-изрядни и по отношение на документацията, която проверяващите на пътя изискват.
























Измериха съпротивлението на асфалта на автомагистрала...
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Къде спира токът в област Русе на 23 юни 2026
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Системно източване превръща езерото Текето в блато