Почина самозапалилата се фотографка Лидия Петрова
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 0

Почина 38-годишната жена, която се самозапали пред Президентството миналата седмица. Това съобщиха от пресцентъра на УМБАЛСМ „Пирогов”.
Въпреки усилията на екипа на проф. Огнян Хаджийски, младата жена почина през нощта. Миналата седмица в понеделник тя е постъпила в УМБАЛСМ „Пирогов” с изключително тежко изгаряне – 90%.
Жената бе настанена в „Изгаряне – реанимация” на командно дишане. Още тогава специалистите предупредиха, че това е състояние несъвместимо с живота.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...