По 15 хиляди лева дават на семействата на загиналите лесничеи в пожара край Сандански

0
Това реши правителството на свое заседание
Това реши правителството на свое заседание

Това реши правителството на свое заседание

Правителството реши да отпусне еднократна финансова помощ от 15 000 лева на законните наследници на двамата горски служители, загинали при гасенето на пожарите в община Сандански в началото на август, съобщиха от "Дондуков".

Необходимите средства от общо 30 000 лева са осигурени от бюджета на Министерството на труда и социалната политика. Еднократните помощи ще бъдат изплатени от дирекция „Социално подпомагане“ по постоянен или настоящ адрес на загиналите служители. По този начин ще се осигури допълнителна финансова подкрепа за техните семейства.

Припомняме ви, че животът си загубиха горският служител Валери Димитров и 33-годишният общински съветник Антон Гръбчев от Петрич.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари