Пиян до козирката велосипедист се потроши в кв. "Средна кула"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

На 28-ми юни, около 17:35 часа, в кв. Средна кула 52-годишен велосипедист се отклонява рязко вдясно по посока на движението си и се блъска в бордюр и пада на тротоара.
Той е с контузно-разкъсни рани на главата. След преглед в МБАЛ- Русе е оставен за наблюдение в отделение по неврохирургия.
Пробата за алкохол на водача е отчела 2,33 промила, съобщават още от Областната дирекция на МВР.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат