Питбул нахапа дете в София

0
Инцидентът е станал в квартал "Горна баня"
Инцидентът е станал в квартал "Горна баня"

14-годишно момиче е нахапано от питбул в в столичния квартал "Горна Баня", научаваме от bTV.

Сигналът е подаден на Спешна помощ малко след 19 часа.

На място е бил изпратен екип, който е обработил раната на момичето. Ухапванията са в областта на главата и слепоочието.

Детето е транспортирано в „Пирогов”. Лекари обработват раните и ще бъде изписано.

Няма опасност за живота му.

Източник: bTV
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари