Пенсионери превърнаха спирка в клуб
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Пенсионери от странджанското село Младежко превърнаха спирка в клуб по интереси.
Автобус там идвал рядко, затова не пречели на никого. Оплакаха се само, че им липсва компания.
В дълбокия сняг до Младежко се стига трудно. Но влезеш ли веднъж в селото, те посрещат радушно. Неволята принудила жителите му - едва 35 на брой, да се погрижат за социалния си живот. Така спирката станала клуб по интереси. Студът не ги плашел, важното било денят да минава по-бързо. Всеки носел от къщи това, което е излишно и така постепенно обзавели спирката.
Гледайте във видеото какво споделиха жителите на Младежко за любопитната си инициатива.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%