Пенчо Милков: За една година успяхме да сменим начина, по който се управлява Общината
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 33
Кметът на Община Русе Пенчо Милков отчете първата година от мандата си
В интервю за телевизия КИС 13 той заяви, че е въвел нов начин на управление и принципи на работа, които да доведат до развитието на общината.
През тази една година, благодарение на активните действия на администрацията, Общината е станала по-силна, заяви кметът Пенчо Милков.
Бюджетът се изпълнявал равномерно, като не се правели излишни разходи, предвид извънредната ситуация. Затова много от тях са били ограничени, за да може Общината да отговори на COVID кризата.
Пенчо Милков отчете и какво е направил за подобряване на качеството на въздуха в Русе.
Паралелно с това Общината е започнала да оказва реална подкрепа и в сферата на културата с осигуряване на прозрачност и правилно разпределение на средствата по проекти.
Подробностите вижте във видеото.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“