„Паяк” потроши автомобил за 100 000 евро в центъра на Пловдив

9
От Община Пловдив поднасят извинения на собствениците на автомобила и ги кани на специална среща
От Община Пловдив поднасят извинения на собствениците на автомобила и ги кани на специална среща Видео: NOVA

Два часа продължила операцията по освобождаване на колата

„Паяк” потроши автомобил за 100 000 евро в центъра на Пловдив, докато опитва да го вдигне, заради неправилно паркиране, показва NOVA. Пипалата на машината се вкопчили в скъпото возило, но до инцидента най-вероятно се стигнало, след като кранът на  „паяка” е поддал, а колата увиснала.

На помощ били извикани подкрепления, защото повече от два часа потрошената кола останала блокирана.

От Община Пловдив поднасят извинения на собствениците на автомобила. Те ще бъдат поканени и на специална среща.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари