Пътна полиция остана с една патрулка по-малко
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4
Пътна полиция в Русенска област ще остане без един от патрулните си автомобили за известно време.
Преди седмица колата е била на дежурство в района на Бяла, когато при мокра пътна настилка шофьор на микробус, в опит да намали скоростта си при вида на патрулката, натиска рязко спирачки и товарната кола помита полицейската, пише Арена Медиа.
По добро стечение няма пострадали хора. След оглед на щетите от застрахователите, днес колата бе откарана на сервиз за ремонт.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра