Паднало дърво потроши "Мерцедес" в центъра на Русе
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 1

Дърво е паднало върху "Мерцедес" при бурята в Русе и региона вчера. На различни места в града също имаше паднали дървета и клони. Инцидентът с лекия автомобил е станал вчера следобед, съобщават от Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”.
На 4 юни, от 16.40 до 17.35 часа автомобил от ГСД – Русе е изпратен на ул.”Хан Аспарух” на сигнал за паднало дърво върху лек автомобил „Мерцедес”.
То е отстранено. Също вчера следобед противопожарен автомобил от Първа РСПБЗН– Русе е изпратен на главен път Е-70, след разклона за с. Бъзън за отстраняване от пътното платно на паднали дървета от силната буря.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия