Паднало дърво потроши "Мерцедес" в центъра на Русе

1
Инцидента се е случил на ул.”Хан Аспарух”/ снимката е илюстративна
Инцидента се е случил на ул.”Хан Аспарух”/ снимката е илюстративна Снимка: БгНес

Дърво е паднало върху "Мерцедес" при бурята в Русе и региона вчера. На различни места в града също имаше паднали дървета и клони. Инцидентът с лекия автомобил е станал вчера следобед, съобщават от Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”. 

На 4 юни, от 16.40 до 17.35 часа автомобил от ГСД – Русе е изпратен на ул.”Хан Аспарух” на сигнал за паднало дърво върху лек автомобил „Мерцедес”.

То е отстранено. Също вчера следобед противопожарен автомобил от Първа РСПБЗН– Русе е изпратен на главен път Е-70, след разклона за с. Бъзън за отстраняване от пътното платно на паднали дървета от силната буря.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари