Отшумява скандалът с лекарите в КОЦ - Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 6
Ситуацията в Комплексния онкологичен център в Русе се нормализира след напускането на двамата лекари д-р Катерина Генова и д-р Людмил Станев в края на януари, заради обвинения в грубо отношение към пациенти.
Според управителя на Онкоцентъра д-р Камен Кожухаров, назначените лекари на тяхно място вече успешно са навлезли в работата и си изпълняват задълженията, предава Кис 13.
Вижте подробностите във видеото.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...