От нагли по-нагли на рампата на пазара
- Автор: Лора Алексиева
- Коментари: 2

"На рампата на пазара всички искат да са най -отпред.....от нагли по-нагли!"
Попаднахме на тази снимка във фейсбук.
Дамата, на която любезно благодарим, е заснела голямото боричкане за място, което вече е заето.
Всеки се бута и показва неподозирани качества на автомобила си без да осъзнава, явно, че по този начин създава рискова ситуация и да бъде застрашен нечий живот.
Показва още и собствената си глупост, невъздържаност и абсолютно безхаберие.
А, бе, кой им дава книжките на тия?
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...