Осъдиха майката на Бербатов
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 1

Майката на Димитър Бербатов - Маргарита, и снаха й Димитринка са глобени с по 1000 лева заради нападение над журналист от вестник „Струма".
Това постанови Пернишкият районен съд, който ги призна за виновни за това, че на 31 януари 2013 година в центъра на Благоевград се нахвърлиха върху репортера Бетина Апостолова при опит да заснеме полицейска акция за наркотици срещу Асен Бербатов.
Съдът счете, че Бербатови са извършили престъплението, в което прокуратурата ги обвини, а именно причиняване на лека телесна повреда по хулигански подбуди.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...