Орлин Павлов: Влюбен съм. Много е хубаво
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
„Влюбен съм. Много е хубаво”, призна в предаването „120 минути” по bTV певецът и актьор Орлин Павлов.
„Героят ми мина през много неща и още е жив” , каза той за героя си в сериала "Скъпи наследници".
„В училище не ми беше много лесно, защото обичах да съм повече навън с топката отколкото в час, но винаги съм се разбирал с учителите, уважавал съм ги много и дори и да не съм знаел, не съм бягал от час и съм казвал: „Не съм научил, госпожо, но пък съм тук, за да не ви обидя”, разкри още Орлин Павлов.
В предаването той разказа за детството си и запалената коледна елха, за разговорите си с баба си Иванка и за новите си проекти.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%