Орлин Павлов стана баща на момиченце
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Поп звездата Орлин Павлов стана баща на момиченце.
За това се похвали самият певец в социалните мрежи.
"Елизабет Павлова, добре дошла на този свят.
Неизмерими благодарности на д-р Anna Ivova Bogdanova и целия екип на акушер-гинекологията в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. Невероятни сте!!!Диана обичам те! Ти си майка-героиня! И както се пее в една песен “Светът е друг когато си тук”, написа изпълнителят на "Живи легенди" във Фейсбук.
Майката на момиченцето е Диана Велинова, като за връзката им с Павлов се шушука отдавна в публичното пространство. Въпреки това певецът ревностно пази личния си живот, като успя да опази бременността на половинката си до последно в тайна.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%