Опашки в КАТ заради срив в система на МВР
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си
Опашки в КАТ заради срив в система на МВР на фона на засилен интерес за подмяна на документи, предава NOVA.
Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си с нови, в които е вписано, че автомобилите им работят и на газ. Причината - засилени проверки от страна на Пътна полиция, които ще продължат до 28-ми февруари. Санкцията е 150 лева.
Изискването е още от 2014 година, но много малко шофьори са изпълнили наредбата.
От МВР вече обявиха, че проблемът е отстранен.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат