Опашки в КАТ заради срив в система на МВР

0
Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си
Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си

Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си

Опашки в КАТ заради срив в система на МВР на фона на засилен интерес за подмяна на документи, предава NOVA.

Шофьори чакаха с часове реда си, за да подменят талоните си с нови, в които е вписано, че автомобилите им работят и на газ. Причината - засилени проверки от страна на Пътна полиция, които ще продължат до 28-ми февруари. Санкцията е 150 лева.

Изискването е още от 2014 година, но много малко шофьори са изпълнили наредбата.

От МВР вече обявиха, че проблемът е отстранен.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари